b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20240305_konsultacje_konsultacje.png

PROJEKTU STRATEGII ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH GMINY DRUŻBICE NA LATA 2024 - 2029

Wójt  Gminy Drużbice zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Drużbice na lata 2024-2029".

Niniejszy dokument pozwala na uzasadnienie, wyjaśnienie i usprawnienie lokalnej polityki społecznej, wyznacza cele strategiczne i operacyjne oraz wytycza działania, których przeprowadzenie w znaczny sposób przyczyni się do rozwiązania lokalnych problemów społecznych. Wykonanie zadań zapisanych w Strategii pozwoli również na zminimalizowanie negatywnych skutków rożnych zjawisk społecznych, które występują na obszarze  Gminy Drużbice.

Ewentualne opinie, uwagi lub propozycje zmian w dokumencie wraz z uzasadnieniem można zgłaszać na załączonym formularzu w terminie od 05 marca do 16 marca 2024 r.

Formularz papierowy zgłoszenia opinii/uwag/propozycji należy:

► złożyć osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drużbicach 20

lub

► przesłać jego skan drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej:

- projekt „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Drużbice na lata 2024-2029".

- formularz zgłaszania uwag i opinii do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Drużbice na lata 2024-2029".

- zarządzenie  nr 0050.30.2024 Wójta Gminy Drużbice z dnia 5 marca 2024 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Drużbice na lata 2024-2029".